Napsali o nás

Reference

Jsme rádi za každého spokojeného zákazníka,a naší politikou je aby jste odjížděli od nás spokojení ,odpočatí a plní elánu a rádi se vraceli zpět

Edita Konečná

Prostředí hotelu bylo standardní, ale perfektně čisté. Vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi, saunu a výřivku jsme mohli využívat nad rámec. Personál byl velmi milý, vstřícný. Strava klasická česká, výborná zelňačka. 

Zdeněk Malík

 Líbilo se,spokojenost s personálem, strava vynikající, rovněž wellness. Lyžování na Kyčerce a Razuli, případně výlet na Pustevny - ledové sochy!

Tomáš Ficbauer

Prostředí bylo útulné, všechno co bylo uvedeno jsme dostali. Stravování bylo výborné a personál příjemný. 

Kateřina Silná

Musím hodnotit velmi kladně. Neskutečně ochotný personál, příjemné prostředí, velká spokojenost. Není to ale pro ty, kteří vyžadují 100% komfort, např: wellness má studenou podlahu ,...( to nám ale vůbec nevadilo :-) ) Díky za super dovču.

Pavlína Krejčí,22.7.2018

Prostředí krásné, personál velmi příjemný a ochotný, taky výborná strava. Šlo nám hlavně o turistiku, takže po snídani jsme vyrazili a večer přišli. Všude kolem je nádherně. Doporučujeme výšlap na Velký Javorník a rozhlednu Miloňová. 


Zdeňka Kunovská,11.8.2018

Nádherný velký apartmán s kuchyňkou, čistý bazén, který jsme v horku velice po příjezdu ocenili, chutná polopenze, příjemný personál penzionu. Vyjeli jsme na Javorník a nasbírali si borůvky. 

Honza Trudič,7/2018

Pěkné místo. Čisté, vybavené apartmány. Na pokoji mikrovlnka, konvice i veškeré nádobí. Čistá koupelna. Welness i sauna perfektní a voňavá. Polopenze chutná. Výborné pivo (přes míru!) Bernard a Plzeň. Doporučuji pronájem grilovacího domku. Je v něm možnost si cokoli vlastniho ugrilovat nebo lze na baru zakoupit i maso ke grilovani. Výborná, ochotná a hlavně velmi milá obsluha. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Měli jsme půjčenou i dětskou postýlku. Prakticky není co vytknout. Určitě přijedeme znovu. Už teď se těšíme. 


Ilona Findeisová,5.8.2018

Byly jsme velmi spokojeni. Personál je velmi ochotný, jídlo dobré. Okolí apartmánu čisté a útulné. Pokoj mě velmi mile překvapil jak je zútulněný cítili jsme se tam jako doma. 

Recenze taktéž najdete na google mapách